Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Metamorfozy dla kobiet w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa ogłosiła kolejną akcję modową kierowaną do kobiet, które mają dość swojego dotychczasowego wyglądu i chcą go zmienić. W jej ramach uczestniczki poddane zostaną pełnej metamorfozie. Nagrodą główną w konkursie jest weekend dla dwóch osób w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Otwierasz szafę i uważasz, że nie masz co na siebie włożyć? Nie potrafisz dobrać odpowiednich fasonów i rozmiarów ubrań do swojej figury oraz nie masz czasu, aby zadbać o swoje włosy i twarz?

Zgłoś się do udziału w akcji pn. "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy", którą Galeria Bursztynowa przygotowała dla swoich klientek z okazji Dnia Kobiet. Właśnie ruszył pierwszy etap akcji, czyli przyjmowanie zgłoszeń.

W akcji mogą wziąć udział kobiety, które ukończyły 18 lat i przesłały formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.galeriabursztynowa.com.pl . Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 lutego br.

Galeria Bursztynowa wybierze 5 wspaniałych kobiet, które czują potrzebę zmiany swojego dotychczasowego wyglądu. Finalistki powalczą także o cenne nagrody w konkursie, który przeprowadzony zostanie na facebookowym fanpage'u centrum handlowego. Łączna wartość metamorfozy dla uczestniczek to ok. 6 000 zł.

Jedna z laureatek otrzyma NAGRODĘ GŁÓWNĄ - weekend dla dwóch osób w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Voucher pobytowy będzie obejmował: dwa noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju dwuosobowym, dwa śniadania w formie bufetu z produktami regionalnymi, dwie obiadokolacje dla dwóch osób w Restauracji Poezja Smaków, 1000 zł do wykorzystania na zabiegi w SPA oraz wstęp do strefy Wellnes – czyli relaksu w ekskluzywnym świecie basenów i saun.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie www.galeriabursztynowa.com.pl

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę