Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialstok.pl

Ograniczono odwiedziny w łomżyńskim szpitalu

Z powodu grypy i infekcji ograniczono odwiedziny w łomżyńskim szpitalu. Jak mówi zastępca dyrektora szpitala do spraw lecznictwa Hanna Dąbrowska-Majewska, ostateczną decyzję w sprawie odwiedzin podejmują ordynatorzy. Dzieje się tak, kiedy na oddziale jest zbyt dużo chorych osób. Wtedy ograniczona jest liczba osób, które jednocześnie mogą odwiedzać leżących w szpitalu.

Lekarze proszą też, żeby osoby, które są przeziębione, nie odwiedzały chorych znajdujących się na oddziałach. 

Według informacji Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, od początku 2017 roku na terenie powiatu łomżyńskiego zachorowało na grypę, lub choroby grypopodobne, blisko 2,5 tysiąca osób, a w całym regionie prawie 20 tysięcy.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę