Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar przy Szmaragdowej

Ogień strawił trzy baraki socjalne wystawione na placu budowy bloków przy ul. Szmaragdowej - na południe od ul. Sybiraków. Sytuacja jest już opanowana – mówią strażacy podając, że nie stwierdzono osób poszkodowanych. Na miejscu trwa jeszcze akcja dogaszania pogorzeliska.

Pożar zgłoszono o godz. 16.30. Na miejscu pracują trzy zastępy ratowniczo-gaśnicze. Jak przekazuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży osoba zgłaszająca pożar mówiła, że w płonących barakach raczej nie powinno być żadnych osób i dotychczas nie stwierdzono osób poszkodowanych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę