Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Podwyżki podatku śmieciowego w Jedwabnem

Od 1 kwietnia mieszkańcy gminy Jedwabne będą płacić większe opłaty za śmieci. Stawki w przypadku śmieci sortowanych pójdą w górę o ok. 15%. Stosowna uchwała Rady Miejskiej została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

W gminie Jedwabne opłata ponoszona przez mieszkańców na rzecz gminy za gospodarowanie odpadami komunalnymi w gospodarstwach do 5 osób uzależniona jest od liczby mieszkańców. 
W przypadku gdy śmieci nie są segregowane  wynosi ona dotychczas 14 zł miesięcznie od osoby, a od kwietnia ma wynosić 14,50 zł. W przypadku gdy śmieci są segregowane obecna stawka opłaty wynosi 9 zł od osoby, a od kwietnia będzie wynosić 10,50 zł. 
W gospodarstwach 5-osobowych i większych stawka opłaty jest stała. Za niesegregowane śmieci wynosi ona teraz 70 zł miesięcznie i do kwietnia ma wzrosnąć do 72,50 zł. Za śmieci segregowane dzisiejsza opłata w takich gospodarstwach wynosi 45 zł miesięcznie, a od kwietnia ma zdrożeć do 52,50 zł miesięcznie.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę