Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

110 km/h przez miasto

23-latek w audi pędził przez Kolno 110 km/h. Przy takiej prędkości „wpadł” na patrol drogówki z laserową "suszarką". Za zbyt szybką jazdę policjant zatrzymał młodemu kierowcy prawo jazdy i dodatkowo wlepił mandat w wysokości 500 złotych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Konstytucji 3 Maja w Kolnie. Policja podaje, że 23-latek, mieszkaniec powiatu kolneńskiego, pędząc przez teren zabudowany z prędkością 110 km/h, wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością.

Patrol policji z laserowym urządzeniem dokunującym pomiarów prędkość pojazdów pojawił się na ul. Konstytucji 3 Maja, która wyprowadza ruch z Kolna w kierunku Starego Gromadzyna, po wcześniejszych zgłoszeniach okolicznych mieszkańców informujących na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, o występujących tu przypadkach przekraczania przez kierowców dozwolonej prędkości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę