Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

X Zlot Pojazdów Zabytkowych w Łomży

Przez dwa dni drogami regionu, a także ulicami Łomży jeździć będą stare i piękne samochody. W piątek wieczorem w Tykocinie rozpoczyna się jubileuszowy X Zlot Pojazdów Zabytkowych. W sobotę kierowcy wyjadą na drogi regionu, by podziwiać uroki okolicy, a w niedzielę uroki kilkudziesięcioletnich samochodów będą mogli podziwiać łomżanie.

W Zlocie biorą udział miłośnicy zabytkowych samochodów z całej Polski. Spotkają się w Tykocinie by w sobotę rano wyjechać na podlaskie drogi. Zobaczą to co w okolicach Tykocina najciekawszego – m.in. bocianią wioskę, zabytkowe kościoły i cerkwie. Wraz ze zwiedzaniem uczestnicy Zlotu będą rozgrywać konkurencje sprawnościowe. W niedzielę załogi pojadą do Czerwonego Boru, gdzie dyrekcja Zakładu Karnego wręczy Specjalne Kraty załogom najstarszych pojazdów. Uczestnicy będą mogli także obejrzeć Zakład Karny "od środka" bez specjalnych konsekwencji.
Następnie kolumna zabytkowych aut pod eskortą łomżyńskiej Policji przyjedzie do Łomży. Około godziny 14-tej samochody wjadą do miasta by ulicami Łomży dojechać na Stary Rynek. Tu samochody zaparkują na dłużej tak by mieszkańcy mogli je podziwiać, a organizatorzy Zlotu mogli wręczyć certyfikaty uczestnictwa w X Zlot Pojazdów Zabytkowych wszystkim tym kierowcom starych aut którzy tu dojadą.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę