Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ferie z teatrem w Łomży

W ciągu 8 dni będzie można zobaczyć 6 spektakli. Dziś startuje akcja „Ferie z teatrem” organizowana przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży. - Spektakle, są tak dobrane, aby różne grupy wiekowe odnalazły coś dla siebie – podkreśla Jarosław Antoniuk, dyrektor łomżyńskiego teatru. - Pragniemy, aby widzowie mogli zapoznać się z różnorodnymi formami, konwencjami i aranżacjami teatralnymi. Chcemy przybliżyć widzom teatr poetycki, nowoczesny, ale również zapewnić dobrą zabawę oraz dostarczyć niezapomnianych wzruszeń.

W ramach tegorocznej edycji aktorzy Teatru Lalki i Aktora zaprezentują sześć spektakli repertuarowych łomżyńskiego teatru, tj. „Miś Tymoteusz”, „Karius i Baktus”, „Rosnę”, „Magiczny sklep”, „Szczęśliwy książę” i „Kominiarczyk”.
Dzieci i młodzież, które odwiedzą teatr w tym czasie będą mogły wejść na wieżę widokową, obejrzeć wystawę lalek oraz miło spędzić czas w kawiarence teatralnej.
- Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli oczekiwania i gusta naszych widzów, zachęci do odwiedzenia teatru, pozwoli spędzić miło, twórczo oraz atrakcyjnie czas wolny – zaprasza dyrektor Jarosław Antoniuk.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę