niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Ferie z teatrem w Łomży

W ciągu 8 dni będzie można zobaczyć 6 spektakli. Dziś startuje akcja „Ferie z teatrem” organizowana przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży. - Spektakle, są tak dobrane, aby różne grupy wiekowe odnalazły coś dla siebie – podkreśla Jarosław Antoniuk, dyrektor łomżyńskiego teatru. - Pragniemy, aby widzowie mogli zapoznać się z różnorodnymi formami, konwencjami i aranżacjami teatralnymi. Chcemy przybliżyć widzom teatr poetycki, nowoczesny, ale również zapewnić dobrą zabawę oraz dostarczyć niezapomnianych wzruszeń.

W ramach tegorocznej edycji aktorzy Teatru Lalki i Aktora zaprezentują sześć spektakli repertuarowych łomżyńskiego teatru, tj. „Miś Tymoteusz”, „Karius i Baktus”, „Rosnę”, „Magiczny sklep”, „Szczęśliwy książę” i „Kominiarczyk”.
Dzieci i młodzież, które odwiedzą teatr w tym czasie będą mogły wejść na wieżę widokową, obejrzeć wystawę lalek oraz miło spędzić czas w kawiarence teatralnej.
- Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli oczekiwania i gusta naszych widzów, zachęci do odwiedzenia teatru, pozwoli spędzić miło, twórczo oraz atrakcyjnie czas wolny – zaprasza dyrektor Jarosław Antoniuk.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0