Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwsi z „Łomżyńską Kartą Seniora”

20 pierwszych seniorów z Łomży otrzymało „karty seniora”. Program „Łomżyńska Karta Seniora” w listopadzie ubiegłego roku uchwalili radni Łomży. Jego celem jest pobudzenie aktywności mieszkańców w wieku powyżej 60 lat poprzez zwiększenie dostępu do usług publicznych, dóbr kultury, imprez sportowych oraz innych dóbr i usług zapewniających poprawę warunków i komfortu życia. Dotychczas umowy partnerskie w ramach Programu podpisały cztery instytucje miejskie i 10 przedsiębiorców oferując seniorom zniżki na swoje usługi.

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża

- Karta Seniora to nie tylko ulgi, ale również aktywizacja osób starszych – mówiła Grażyna Czajkowska, przewodnicząca Łomżyńskiej Społecznej Rady Seniorów, która współdziałała z władzami miasta przy tworzeniu Programu „Łomżyńska Karta Seniora”. Dotychczas wnioski o wydanie takiej karty złożyło niewiele ponad 70 osób, ale Grażyna Czajkowska jest przekonana, że wraz z rzeczywistym startem programu ulg, chętnych na karty będzie znacznie więcej.

Wnioski na Łomżyńską Kartę Seniora można składać w Centrum Współdziałania Społecznego przy ul. Farnej. Regulamin Programu „Łomżyńska Karta Seniora” publikujemy w załączniku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę