Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Zamarzł

Kierowca samochodu przejeżdżając ul. Dworną przez Stare Kupiski zauważył wczoraj rano leżącego w pobliżu drogi mężczyznę. Jak się okazało już nie żył. Mężczyzna w wieku około 50 lat zmarł prawdopodobnie z wychłodzenia.

Zdarzanie potwierdza prokurator Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży. Jak mówi przeprowadzona sekcja zwłok wykluczyła, że w śmierć mężczyzny mogły być zaangażowane osoby trzecie. Najprawdopodobniej mężczyzna zmarł w skutek wychłodzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę