Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka za Jeziorkiem

Jedna osoba trafiła do szpitala po czołowym zderzeniu się samochodów osobowych na drodze z Piątnicy do Jedwabnego. Do wypadku doszło za Jeziorkiem, na odcinku gdzie droga przebiega przez duży kompleks leśny. Świadkowie twierdzą, że jezdnia jest tu bardzo śliska. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

W czołówce uczestniczyły renault i audi. Pierwszy z samochodów po zderzeniu wpadł do rowu, drugi zatrzymał się na środku jezdni. Jedna z osób jadących samochodami z obrażeniami ciała została już zabrana do szpitala.

Kierowcy jadący drogą Piątnica – Jedwabne mówią, że jezdnia jest pokryta warstwą lodu i bardzo śliska. W niewielkiej odległości od miejsca gdzie doszło do wypadku do rowu wpadła skoda.

W związku z wypadkiem policjanci wyznaczyli objazdy. Samochody w Jedwabnem są kierowane na Wiznę, w Jeziorku na Cydzyn.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Auto z innego zdarzenia, wcześniej obok czołówki
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę