Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Będzie ślisko

Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB, ostrzega przez opadami marznącymi, które nad regionem mogą zacząć się nocą i utrzymywać przez cały piątek. Synoptyk zjawisku nadała drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Wydane ostrzeżenie meteorologiczne ważne jest w piątek 20 stycznia od godz. 2. w nocy do godz. 23. W tym czasie prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź. Strefa opadów będzie wolno przemieszczać się z północy na południe województwa.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określiła na 85%


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę