Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

A. Garlicki: Odpowiedź na list otwarty T. Zaremby

Główne zdjęcie
Andrzej Garlicki, zastępca prezydenta Łomży

Szanowny Panie Radny, Z zaskoczeniem odbieram fakt, że pomimo naszych wielokrotnych, osobistych spotkań, polemikę ze mną przenosi Pan w przestrzeń medialną. W takim przypadku, według mojej oceny, nie chodzi Panu o dobro Łomży i jej mieszkańców, tylko o medialną promocję własnej osoby.

W obecnej sytuacji mieszkańcy naszego miasta powinni wiedzieć, że z mojej inicjatywy spotkaliśmy się w Urzędzie Miejskim we wtorek 17 stycznia br., dzień przed publikacją Pańskiego listu otwartego. Po długiej rozmowie miałem przeświadczenie o Pańskim poważnym podejściu do miejskich tematów i zgodności co do kierunków rozwiązywania ważnych z punktu widzenia Miasta problemów. Jednakże po publikacji Pańskiego listu otwartego, którego nawet nie raczył Pan wysłać do mnie bezpośrednio, a z którego treścią zapoznałem się z doniesień medialnych, odnoszę wrażenie, że dąży Pan tylko do jednego: kreacji własnego wizerunku w mediach poprzez ogólnikowe traktowanie spraw miejskich. Musi Pan jednak wiedzieć, że w tego typu działaniach nie zamierzam uczestniczyć i za pośrednictwem mediów nie mam zamiaru prowadzić dalszej, nic niewnoszącej polemiki.

Jestem osobą, która dla dobra miasta jest w stanie dyskutować i współpracować z każdym, o czym miał Pan możliwość przekonać się wielokrotnie. Dlatego zapraszam do wspólnego, rzeczywistego rozwiązywania problemów Łomży, a nie jałowej polemiki w mediach.

Z poważaniem
Andrzej Garlicki
Zastępca Prezydenta Łomży

P.S.
Przypominam, że projekt „Stop wykluczeniu cyfrowemu w mieście Łomża”, odziedziczony po ekipie poprzedniego prezydenta Mieczysława Czerniawskiego, był poważnie zagrożony. Dzięki wysiłkowi mojemu i pracowników Urzędu Miasta oraz współpracy z niektórymi radnymi, projekt ten udało się dokończyć i z sukcesem rozliczyć. Niestety, był Pan w grupie osób wspierających problematycznego wykonawcę, a nie Miasto.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę