Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dla babci i dziadka z wnuczką i wnuczkiem

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja na familijne spotkanie... także w teatrze. Z okazji ich święta Teatr Lalki i Aktora w Łomży wspólnie z Łomżyńską Społeczną Radą Seniorów w Łomży oraz Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łomży zaprasza na WIECZÓR W TEATRZE „KOCHAM BABCIĘ, KOCHAM DZIADKA”.

W programie uroczystości znajdzie się wyjątkowe przedstawienie „Miś Tymoteusz” Jana Wilkowskiego w reżyserii Jarosława Antoniuka oraz performatywne czytanie „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa.
Dziadków wraz z wnuczkami zaprosimy na teatralną scenę, gdzie zrobimy wspólne zdjęcie z aktorami, lalkami, a na zakończenie wieczoru miłym akcentem będzie słodki poczęstunek w kawiarence teatralnej.
Z okazji Święta Babci i Dziadka do każdego zakupionego rodzinnego biletu /2+1/ w cenie 17 złotych kalendarz teatralny gratis.
„Kocham Babcię, kocham Dziadka” w łomżyńskim teatrze już w sobotę 21 stycznia 2017 roku o godzinie 16.00.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę