Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wielka zguba na rondzie

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowe popołudnie na rondzie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ulicami Browarną i Poznańską w Łomży. Z jadącej ciężarówki spadła na jezdnię wielka bela blachy. Zguba waży około 11 ton. Szczęśliwie kolos odtoczył się na pobocze jezdni nie powodując większych strat.

O ile upadek okazał się szczęśliwy, to jednak gigantyczny zwój blachy stwarza problemy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przyjechał już także dźwig, który ma ponownie włożyć zgubę na ciężarówkę, ale w związku z operacją na Wojska Polskiego, Poznańskiej i Browarnej tworzą się wielkie korki.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę