Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

„eLka” wypadła z drogi

Samochód nauki jazdy wypadł z drogi i zjechał do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które karetkami zabrano do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 11 w okolicach Elżbiecina na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Samochód nauki jazdy jechał w kierunku Łomży i prawdopodobnie kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. Fiat wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby jadące samochodem zostały zabrane do szpitala – na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznały.

Policjanci są jeszcze na miejscu zdarzenia, ale jak informują droga nie jest zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę