Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Nie był w stanie przejechać obok

61-letni mężczyzna był tak pijany, że jadąc swoim seatem uderzył w zaparkowany samochód marki infinity. Sprawca stłuczki odjechał, ale nie udało mu się ukryć, bo całe zdarzenie widział właściciel uszkodzonego auta.

Do zdarzenia doszło we wtorek  tuż ok. godz. 14. na jednym z osiedli w Grajewie. Poszkodowany widząc jak w jego infinity uderza seat, który po chwili jedzie dalej wezwał policję.  Mundurowi zatrzymali kierowcę seata w chwili gdy próbował swój pojazd ukryć w garażu. Okazało się, że 61–latek jest pijany, a jego wstępne badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości – jak podaje policja -  do którego się przyznał i od razu stracił prawo jazdy. Czeka go jeszcze odpowiedzialność karna przed sądem w Grajewie.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę