Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Bonus za zapisanie się do newslettera Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa nagrodzi pierwsze 50 osób, które od dziś zapiszą się do newslettera.

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce
Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

 

Pierwsze 50 osób, które zapiszą się do newslettera Galerii Bursztynowej od dnia 11 stycznia br. otrzymają bon na pizzę XXL do wykorzystania w pizzerii Gusto Dominium.
Wystarczy wypełnić na naszej stronie internetowej ten formularz: http://galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html, a na podany w nim adres e-mail prześlemy informację czy udało Ci się zdobyć bonus.
Dlaczego warto się zapisać? Pierwszy dowiesz się o wydarzeniach i konkursach, otrzymasz informacje o najnowszych promocjach i kolekcjach, zobaczysz gotowe stylizacje i modne zestawy ubrań oraz zdobędziesz kupony przygotowane tylko dla abonentów newslettera. Bon można będzie zrealizować tylko w pizzerii Dominium w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę