Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Po wypadku zablokowana droga do Kolna

Pięć osób, w tym dziecko, zostało rannych po czołowym zderzeniu vw polo z terenowym mercedesem na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Kisielnicą a Rogienicami Wielkimi. Droga Łomża Kolno będzie zablokowana jeszcze przez ok. dwie godziny, ale kierowcy mogą jechać wyznaczonymi objazdami.

Do wypadku doszło ok. 14.20 niedaleko od Kisielnicy. W miejscu  gdzie droga prowadzi na wzniesienie zderzyły się jadący w kierunku Kolna volkswagen polo z jadącym w do Kisielnicy terenowym mercedesem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadące od Kisielnicy polo z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na przeciwległy pas gdzie zderzyło się z jadącym w przeciwnym kierunku mercedesem. Do szpitala w Łomży trafiło pięć osób. Trzy z polo oraz kierująca i jej dziecko z mercedesa.

Po wypadku droga Łomża - Kolno będzie zablokowana do ok. 17.00 Policja wyznaczyła objazdy. Osobówki jadące do Kolna powinny kierować się do Górek Sypniewo i tam skręcać w kierunku Rogienic Wielkich, a samochody ciężarowe mają wyznaczony objazd przez Stawiski.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę