sobota, 07 grudnia 2019 napisz DONOS@

Śliskie drogi...

Na drogach w okolicy Łomży cały czas panują bardzo trudne warunki do jazdy. Silny wiatr zawiewa na jezdnie śnieg, a w wielu miejscach warstwę asfaltu przykrywa lód. Tak jest np. na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. O tym, że jest bardzo ślisko przekonał się kierowca volkswagena transportera, który wypał z jezdni w okolicach wsi Kurpiki.

Do zdarzenia drogowego doszło w czwartek wieczorem ok. 16.30, tuż za zakrętem w okolicy wsi Kurpiki na odcinku Wizna – Zawady. Samochód na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, którym podróżowały dwie osoby, jechał od strony Łomży i najprawdopodobniej jego kierowca po wyjściu z zakrętu na śliskiej jezdni stracił panowanie nad pojazdem.
Na miejscu zdarzenia zjawiły się wszystkie służby. Ratownicy udzielali pomocy poszkodowanym, ale jak przekaują świadkowie raczej nie odnieśli oni poważnych obrażeń.

191129105123.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę