Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Śliskie drogi...

Na drogach w okolicy Łomży cały czas panują bardzo trudne warunki do jazdy. Silny wiatr zawiewa na jezdnie śnieg, a w wielu miejscach warstwę asfaltu przykrywa lód. Tak jest np. na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. O tym, że jest bardzo ślisko przekonał się kierowca volkswagena transportera, który wypał z jezdni w okolicach wsi Kurpiki.

Do zdarzenia drogowego doszło w czwartek wieczorem ok. 16.30, tuż za zakrętem w okolicy wsi Kurpiki na odcinku Wizna – Zawady. Samochód na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, którym podróżowały dwie osoby, jechał od strony Łomży i najprawdopodobniej jego kierowca po wyjściu z zakrętu na śliskiej jezdni stracił panowanie nad pojazdem.
Na miejscu zdarzenia zjawiły się wszystkie służby. Ratownicy udzielali pomocy poszkodowanym, ale jak przekaują świadkowie raczej nie odnieśli oni poważnych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę