Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Pędził jak na ekspresówce... o 82 km/h za szybko

Kamera połączona z radarem prędkości w policyjnym radiowozie uwieczniła kierowcę skody pędzącego z prędkością 132 km/h drogą krajową numer 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem. Policjanci podkreślają, że kierowca skody tyle na liczniku miał w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W innych miejscach było nawet ok. 150 km/h.

Pędzącego skodą kierowcę policjanci zauważyli we wtorek około godziny 13.00 w rejonie miejscowości Guty. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedział 38-letni mieszkaniec gminy Siechnice w województwie wrocławskim. W związku ze swoją niebezpieczną jazdą mężczyźnie zostało odebrane prawo jazdy, został ukarany 500-złotowym mandatem a na jego koncie przybyło 10 punktów karnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę