Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Ciało w lesie

Główne zdjęcie
Las (foto ilustracyjne)

Śledczy z Łomży wyjaśniają tajemnicę odnalezionych ludzkich szczątków w lesie w okolicy wsi Gać. Ciało, prawdopodobnie kobiety, 29. grudnia 2016 znalazł przypadkiem jeden z mieszkańców. Zdarzanie potwierdza prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, która podkreśla jednak, że na tym etapie śledztwa jest więcej pytań niż odpowiedzi.

- Na pewno są to ludzkie szczątki, ale są one w znacznym stanie rozkładu – mówi prokurator Kudyba. 
Śledczy ustalają jak długo leżałyone w lesie i jak się tam znalazły. Przede wszystkim chcą jednak ustalić tożsamość tej osoby i określić przyczynę jej śmierci.
- Trwają czynności i specjalistyczne badania i na tym etapie śledztwa właściwie niewiele można jeszcze powiedzieć – dodaje prokurator Kudyba.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę