Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pędził ponad setką przez wieś

Zbyt szybka jazda w terenie zabudowanym grozi utratą prawa jazdy. Przekonał się o tym 20-latek, który pędził BMW przez wieś Poryte z prędkością 107 km/h. Tymczasem, jak podkreślają policjanci, w miejscowości tej kierowcy muszą zwolnić aż do 40 km/h, co oznacza, że młodzieniec przekroczył dopuszczalną prędkość o 67 km/h.

Pędzącego 20-latka policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali wczoraj. Mężczyźnie od razu odebrano prawo jazdy, które zgodnie z prawem starosta zatrzyma mu teraz na trzy miesiące. Poza tym szybki kierowca BMW został ukarany mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę