Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Policyjne podsumowanie sylwestrowej nocy w województwie podlaskim

2 wypadki drogowe, w wyniku których 1 osoba zginęła a 5 trafiło do szpitala – to tegoroczny wstępny bilans nocy sylwestrowej w województwie podlaskim. Generalnie policjanci podają, że powitanie nowego roku przebiegało umiarkowanie spokojnie i nie odnotowano wypadków związanych z nieumiejętnym obchodzeniem się z materiałami pirotechnicznymi.  Obsługiwane przez funkcjonariuszy interwencje dotyczyły w głównej mierze zakłócania ciszy nocnej i głośnego zachowania w miejscach zamieszkania.

W sylwestrową noc na terenie województwa miały miejsce 2 wypadki drogowe. Najtragiczniejsze zdarzenie minionej doby miało miejsce tuż po godzinie 18, w miejscowości Wronowo w gminie Raczki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-latka jadąca samochodem marki SsangYong podczas wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadące z naprzeciwka ciężarowe volvo prowadzone przez 37-latka. W wyniku zdarzenia 28-letnia pasażerka osobówki zginęła na miejscu a czwórka pozostałych osób trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Do kolejnego wypadku doszło po północy w Suwałkach, na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego z Utrata, gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych 56-latek kierujący samochodem osobowym marki KIA potrącił dwie osoby. W wyniku zdarzenia jedna z nich, 33-letnia kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę