Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Powitanie 2017 Roku na Starym Rynku

Głośno i radośnie łomżanie powitali 2017 rok. Na Starym Rynku po raz trzeci odbyła się miejska zabawa sylwestrowa, na której bawiło się kilkaset osób. Przed północą publiczność rozgrzewał zespół Manchester, a po niej After Party. O północy na scenie pojawił się prezydent Mariusz Chrzanowski życząc mieszkańcom dużo zdrowia, pomyślności, szczęścia i aby w 2017 roku spełniały się marzenia. - Niech to będzie czas sprzyjający wam, waszym rodzinom i naszemu kochanemu miastu – mówił ze sceny prezydent Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę