Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Małym Płockiem

Cztery osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w sobotnie popołudnie w okolicy Małego Płocka. Jadący od strony Łomży volkswagen passat prawdopodobnie wpadł w poślizg, po czym wypadł z jezdni, uderzył w przydrożne drzewo i odbił sie.

 

Do wypadku doszło ok. 15. Cztery jadące passatem osoby, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala. Na razie nie wiadomo w jakim są stanie. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę