Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Sylwester „pod chmurką”

Główne zdjęcie
Sylwester 2015 - 2016

Na Starym Rynku trwają przygotowania do Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej, czyli zabawy pod chmurką z powitaniem Nowego Roku 2017. Gwiazda nocnej imprezy zespół After Party wystąpić ma już po północy, ale wcześniej już od 21.30 publiczność rozgrzewać mają miejscowi artyści. Na szczęście silnego mrozu nie będzie. Synoptycy zapowiadają temperaturę około zera i chmury, ale bez opadów... Ratusz zastrzega, że na imprezę nie można wnosić żadnych napojów alkoholowych ani środków pirotechnicznych.

Łomżyńska zabawę na Starym Rynku rozpoczną zespół INNI i harmonista Michał Sawicki. Następnie – od około 22.30 - łomżyńska publiczność będzie miała okazję bawić się z zespołem Manchester. To grupa z dziewięcioletnią już historią z Toruniu. Ich największe przeboje to „Dziewczyna gangstera”, „Lawendowy” oraz „Lubię Twoje włosy”.  Oni mają bawić łomżan niemalże do samej północy, gdy na scenie pojawi się prezydent z życzeniami, a nad Starym Rynkiem, tak jak co roku rozbłysną fajerwerki. 
Po wystrzałowym powitaniu 2017 roku występ na Starym Rynku rozpocznie After Party. Zespół disco dance ma na swoim koncie szlagierowy przebój „Tylko ona jedyna”, za który otrzymał statuetkę hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV. 

W związku z przygotowaniami do sylwestrowej zabawy od godz. 17. nie będzie można parkować wokół Starego Rynku. Natomiast na czas trwania imprezy, od godz. 21:30 do 2:00, z ruchu wyłączony zostanie odcinek Starego Rynku bezpośrednio przed Ratuszem (od ul. Senatorskiej do ul. Woziwodzkiej).
Mieszkańcom, którzy na imprezę planują przybyć samochodem, władze miasta sugerują pozostawienie go poza obrębem starówki. Na sylwestra nie da się dojechać także autobusem MPK, bo te dziś będą kursowały do godziny 20.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę