Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Śmieci z Łomży wywiezie MPGKiM

Od nowego roku śmieci z miasta będzie wywoziło Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Tak zdecydował prezydent miasta po tym, gdy radni odrzucili jego wniosek o podwyżkę podatku śmieciowego średnio o 30%. Tłumaczy, że w tej sytuacji nie może rozstrzygnąć przetargu na wywóz śmieci z miasta. Cena najniższej oferty o około 30% przekracza kwotę, jaką miasto może przeznaczyć na realizację zamówienia przy obecnych stawkach opłat – przekonuje.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza w tej sytuacji konieczne jest doraźne zorganizowanie odbioru odpadów. Od dnia 4 stycznia do końca marca 2017 roku odpady będzie odbierało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy.
- Ze względu na czas konieczny na przygotowanie się przez MPGKiM do wykonywania odbioru odpadów, zmianie ulegnie harmonogram odbioru. Nowy harmonogram zostanie opublikowany na miejskiej stronie internetowej do dnia 2.01.2017 roku, a mieszkańcom zostanie dostarczony do 3.01.2017r. - podaje Czech. - Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia i niedogodności, wynikające z nowej sytuacji i zmiany harmonogramu. Urząd Miejski czyni wszelkie starania, aby były one jak najmniejsze. Jednak w sytuacji, kiedy konieczne jest działanie w sytuacji „awaryjnej”, nie da się ich uniknąć do końca, dlatego prosimy o wyrozumiałość. W sytuacjach koniecznych prosimy kontaktować się z Urzędem Miejskim, tel. 86 2156794 i Zakładem Oczyszczania Miasta MPGKiM – tel. 86 2125164.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę