Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Po wypadku zablokowana droga Łomża – Ostrołęka

Przed Chojnami, jadąc od strony Łomży, opel meriva zderzył się z BMW jadącym w przeciwnym kierunku. Trzy osoby zostały ranne. Jedną z poszkodowanych była kilkunastoletnia dziewczynka, po którą przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Została przetransportowana do szpitala w Białymstoku, a reszta rannych trafiła do szpitala w Łomży.

Prawdopodobnie do wypadku doszło podczas wyprzedzania. Ze informacji przekazywanych przez kierowców jadący od strony Łomży opel na litewskich numerach rejestracyjnych, podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym, podjeżdżając pod górkę, prawdopodobnie wpadł w poślizg i bokiem zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku BMW. Ranni to osoby jadące w oplu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę