Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Pieszy potrącił samochód

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał 32-letni mężczyzna, który wczoraj wieczorem na przejściu dla pieszych przez Aleję Piłsudskiego – jak wynika z ustaleń policjantów - wszedł na bok przejeżdżającego samochodu. Mężczyźnie nic się nie stało, choć pogotowie przewiozło go na obserwację do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. 20.15 na wysokości szpitala. Samochodem  marki ford focus kierował 41-letni mężczyzna. Policjanci podkreślają, że on nie jest sprawcą zdarzenia, które ostatecznie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę