Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zarząd Warmii podejrzewa własnych piłkarzy o korupcję

Zarząd klubu sportowego Warmia Grajewo (podlaskie) wystąpił we wtorek do miejscowej prokuratury z wnioskiem o zbadanie podejrzeń wobec zawodników tego klubu, że mogli przyjąć pieniądze w zamian za "ustawianie" wyników meczów.

Poinformował o tym dyrektor klubu Janusz Szumowski. Jak wyjaśnił Szumowski, nie chodzi konkretnie o któreś ze spotkań, ale mecze rozegrane przez Warmię Grajewo od 30 kwietnia do końca wiosennej rundy rozgrywek 3. ligi. W zawiadomieniu nie ma też nazwisk piłkarzy.

Po zakończeniu sezonu drużyna ma bardzo nikłe szanse, by nie spaść do 4. ligi, choć na początku rozgrywek była w czołówce tabeli. Wszystko zależy od spotkań barażowych.

"Bardzo chcielibyśmy wierzyć, że wszystko było czyste i zespół przegrał mecze w sportowej rywalizacji na boisku, ale szereg poszlak i faktów wskazuje, że mogło być inaczej" - podkreślił Szumowski. Podkreślił, że rzetelne wyjaśnienie tej sprawy potrzebne jest wszystkim: sponsorom klubu, kibicom, zarządowi i samym piłkarzom.

Dodał, że w poniedziałek władze Warmii Grajewo otrzymały pismo od kibiców z prośbą o skierowanie do prokuratury wniosku o zbadanie sprawy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę