Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Medal dla drogowca

Główne zdjęcie
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski odznacza Janusza Świderskiego Medalem Złotym za Długoletnią Służbę (fot. PUW)

Janusz Świderski, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży, został odznaczony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Aktu uroczystej dekoracji dokonał wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski podczas wtorkowej sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego.

Medal Złotym za Długoletnią Służbę
Medal Złotym za Długoletnią Służbę

Medal za Długoletnią Służbę to odznaczenie cywilne z okresu II Rzeczypospolitej, które  przywrócono dopiero w 2007 r.. Jest nadawany przez Prezydenta RP za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Medal za Długoletnią Służbę dzieli się na trzy stopnie, a złoty tym najważniejszym z nich.
Uhonorowany tym odznaczeniem Janusz Świderski (67 lat) to prawdziwy „drogowiec” - dziś dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży. W czasach województwa łomżyńskiego był dyrektorem zarząd dróg wojewódzkich, który doprowadził do budowy drugiego w Łomży mostu przez Narew. To obecny most im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”, w ciągu ul. Sikorskiego.  
Janusz Świderski w latach 1994 – 2002 (przez dwie kadencje) zasiadał w Radzie Miejskiej Łomży.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę