Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Zostań abonentem darmowego newslettera Galerii Bursztynowej

Dlaczego warto się zapisać? Pierwszy dowiesz się o wydarzeniach i konkursach, otrzymasz informacje o najnowszych promocjach i kolekcjach, zobaczysz gotowe stylizacje i modne zestawy ubrań. Zdobędziesz specjalne rabaty tylko dla abonentów newslettera.

Wystarczy kliknąć w link http://galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html i wypełnić formularz.

Zachęcamy także do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku https://www.facebook.com/GaleriaBursztynowa/ i obserwowania profilu na Instagramie https://www.instagram.com/galeria_bursztynowa/?ref=badge%20%5B2%5D

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę