Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Więcej za śmieci także w Wiźnie

Kolejne samorządy z regionu Łomży podnoszą opłaty za śmieci dla sowich mieszkańców. Przed Bożym Narodzeniem uchwałę w tej sprawie podjęli radni gminy Wizna. Opłaty za śmieci w tej gminie mają wzrosnąć - w przypadku zbiórki selektywnej – o 50%, przy czym podwyżka zacznie obowiązywać od marca 2017 roku.

W gminie Wizna opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi uzależniona jest od wielkości od gospodarstwa domowego. Od marca przyszłego roku podstawowa, miesięczna stawkę opłaty za odpady zbierane selektywnie wyniesie 7,50 zł w przypadku gospodarstwa 1-osobowego (dziś jest to kwota 5 zł); 15 zł (obecnie 10 zł) od gospodarstwa 2-osobowego, 22,50 zł (obecnie 15 zł) od 3-osobowego; 30 zł (jest 20 zł) od 4-osobowego; 37,50 zł (25 zł) od 5-osobowego i 45 zł (wobec 30 obecnie) od gospodarstwa domowego 6 i więcej osobowego.
W przypadku gospodarstw w których odpady nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny, opłata będzie wynosiła 15 zł od jednego mieszkańca wobec 12 zł obecnie.
Wyższe stawiki opłat za śmieci w Wiźnie zaczną obowiązywać od 1. marca 2017 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę