Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zapalił się samochód

Jedna osoba została ranna w zdarzeniu drogowym do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Kobylinem a Karwowem na terenie gminy Stawiski. Kierujących volkswagenem golfem wypadł z drogi, zjechał do przydrożnego rowu, po czym samochód zapali się.

Na miejsce wezwano kilka jednostek straży pożarnej. Straty materialne wstępnie oszacowano na 5 tys. zł.  Policjanci z komendy w Kolnie szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę