Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Karta Dużej Rodziny

Dnia 23 listopada 2016r. Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą w Łomży odwiedził Pan Mariusz Chrzanowski - Prezydent Łomży. Na ręce Pani Ingi Kolaski – Dyrektora Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży wręczył certyfikat karty dużej rodziny.

Jak podkreślił Pan Prezydent placówka tworzy jedną wielką rodzinę i w związku z tym wychowankowie otrzymali karty dużej rodziny. Cieszymy się, że będziemy mieli możliwość korzystania z rabatów przy zakupie biletów miesięcznych, wejściach na basen, korzystaniu z muzeów czy też podczas zakupów w sklepach.  Jesteśmy wdzięczni za ten z serca płynący gest, serdecznie dziękujemy.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
wt, 27 grudnia 2016 09:37
Data ostatniej edycji: wt, 27 grudnia 2016 09:47:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę