Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Święta w atmosferze przedwiośnia

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży (źródło: pogodynka.pl)

Święta Bożego Narodzenia w tym roku w Łomży nie będą w zimowej szacie. Synoptycy są pewni - zamiast śniegu będzie padał deszcz. Temperatura też nie będzie zimowa. Podczas pasterki będzie ok. +2°C, a w drugi dzień świąt w Łomży termometry mogą pokazywać nawet + 8°C. Niestety wiatr i deszcz sprawią, że odczuwać mamy to zupełnie inaczej.

Nocą z piątku na sobotę w regionie powinna minąć z temperaturą w granicach zera. Zachmurzenie będzie duże, ale w okolicach Łomży nie są przewidywane opady. W sobotę nad ranem i w ciągu dnia może lekko popadać deszcz ze śniegiem. W ciągu dnia temperatura ma wynosić ok. +2°C, ale wiatr porywach do 55 km/h, i duża wilgotność będą sprawiały, że tzw. temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa ok. -10°C. 
Wybierający się na pasterki powinny zabrać ze sobą parasole, bo około północą nad region ponownie mają nadciągnąć słabe opady deszczu ze śniegiem. Choć temperatury będą na plusie, to jednak odczucie zimna pozostanie także w nocy i w pierwszy dzień świąt. W niedzielę temperatura
maksymalna do 3°C, a w poniedziałek jeszcze cieplej nawet do + 8°C, przy czym cały czas pochmurno, z opadami deszczu i wiatrem momentami porywistym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę