Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Przedświąteczny tłok na ulicach. Są kolizje i wypadki

Do kilku zdarzeń drogowych doszło w czwartek w Łomży i najbliższej okolicy. Najpoważniejsze z dotychczasowych to zderzenie się trzech samochodów przy wjeździe do szpitala. W tym zdarzeniu ucierpiała też jedna osoba, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Przy szpitalu zderzyły się seat volvo i volkswagen. Policja podaje, że samym mieście doszło dziś także do dwóch kolizji – na ul. Przykoszarowej na Piłsudskiego przy wyjeździe z Broniewskiego. To ostatnie zdarzenie jest jeszcze rozliczane, więc w tym miejscu kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. 
Policjanci proszą o ostrożną i uważną jazdę. Ruch na drogach i ulicach jest większy niż zwykle, i zdarza się, że za kierownice samochodów siadają tzw. „niedzielni” kierowcy, którzy nie mają dużego doświadczenia w jeździe samochodem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę