Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Samochód wiozący dziecko zderzył się na rogu ulic w Łomży

- Na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Broniewskiego w środę około godziny 16. doszło do zderzenia volkswagena i opla – informuje aspirant Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy do kierowców o ostrożność.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży aspirant sztabowy Andrzej Mocarski dodaje, że w volkswagenie była kierowcą kobieta, która jechała z dzieckiem, a oplem kierował mężczyzna. Strażacy zabezpieczyli miejsce feralnego zdarzenia, odłączyli akumulatory, zakręcili instalację gazową z opla, zebrali plamy po wyciekach płynów w obu pojazdach za pomocą sorbentów. Policja ustalają jeszcze szczegóły kolizji lub wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę