Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Jacek Piorunek

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Szanowni Państwo     Chciałbym serdecznie podziękować Państwu za kolejny rok aktywnej współpracy w działaniach na rzecz rozwiązywania problemów Ziemi Łomżyńskiej w Sejmiku Województwa. Wierzę, że kolejne miesiące przyniosą wymierne efekty starań o lepszy rozwój naszego miasta i sąsiadujących gmin.

Jednocześnie korzystając z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Łomżyniakom dobrego zdrowia, radości ze wspólnego rodzinnego świętowania, wielu niespodziewanych prezentów ale przede wszystkim nadziei, że nadchodzący rok 2017 będzie spełnieniem naszych marzeń i oczekiwań.

Jacek Piorunek
Wiceprzewodniczący
Sejmiku Województwa Podlaskiego


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę