Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ponownie piszą maturę

67 maturzystów z II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży powtórnie przystąpiło do pisania egzaminu dojrzałości z historii. Wyniki ich pierwszego egzaminu unieważniła Okręgowa Komisja Egzaminacyjna. Powodem był raport obserwatora z kuratorium, który napisał, że podczas matury z historii w tej szkole ławki na sali były ustawione za blisko siebie, a uczniowie rozmawiali nawet po otrzymaniu arkuszy z pytaniami egzaminacyjnymi. Dziś o 9 – tej rano uczniowie ponownie rozpoczęli pisanie maturalnego testu. Jak podkreśla Józef Przybylski dyrektor szkoły wszystko odbywa się spokojnie, maturzyście nie panikują i nie protestują.

Tym razem odległość pomiędzy ławkami w szkole jest prawidłowa, a młodzież pisze egzamin w dwóch szkolnych salach - auli i sali gimnastycznej. Przybylski ma nadziejże, że wynikami tego egzaminu uczniowie udowodnią, że są dobrze przygotowaniu do matury i życia i że ”nie zasłużyli aż na taką karę”.
Uczniowie II LO w Łomży, którzy dziś przystąpili do powtórnej matury z historii swoje świadectwa maturalne mają odebrać tak jak wszyscy inni maturzyści w kraju - to jest 27 czerwca. Dzięki temu nie stracą szansy o ubieganie się o przyjęcie na studia już od października.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę