Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Szosie Zambrowskiej

Jedna osoba została ranna w zderzeniu fiata seicento ze skodą octavią na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ul. Łukomskiego i Księżnej Anny. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, co powoduje dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło gdy skoda octavia usiłowała zjechać z Szosy Zambrowskiej w ulicę Łukomskiego. Prawdopodobnie kierujący samochodem nie upewnił się czy może bezpiecznie wykonać ten manewr i zajechał drogę jadącemu prosto od strony Zambrowa w kierunku centrum Łomży fiatowi seicento. Ranna to kobieta kierująca seicento. Z obrażeniami głowy została zabrana do szpitala. 
Policjanci na miejscu szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zderzenia samochodów.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę