niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

Jaki telefon komórkowy do 1000 zł wybrać?

Potrzebujesz dobrego smartfona, który będzie służył nie tylko wykonywania i odbierania połączeń, ale również pozwoli na dobrą rozrywkę? 1000 zł to optymalna kwota, dzięki której możesz nabyć telefon komórkowy już z wyższej półki. Sprawdź, na które modele warto zwrócić uwagę.

Smartfony należące do grupy cenowej do 1000 zł to urządzenia gwarantujące dość duże możliwości przy stosunkowo niewygórowanej cenie. Trzeba jednak w pierwszej kolejności określić swoje główne potrzeby i oczekiwania, ponieważ niektóre modele charakteryzują się na przykład dużo lepszym aparatem fotograficznym kosztem jakości dźwięku.

Nie tylko funkcjonalność
Wybierając smartfony, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na parametry techniczne oraz funkcjonalność. Owszem, istotne znaczenie ma procesor, pamięć, wytrzymałość baterii, jakość aparatu fotograficznego czy dźwięku. Warto jednam mieć świadomość, że wielu użytkowników zwraca uwagę również na design – smartfon musi być nowoczesny, solidnie wykonany, dobrze i wygodnie leżeć w dłoni.

TOP3 najpopularniejszych smartfonów do 1000 zł
Producenci oferują szeroki wybór smartfonów w cenie do 1000 zł, dlatego trudno jest podjąć decyzję – szczególnie w przypadku osób niekoniecznie pasjonujących się branżą mobile. Poniżej znajdziesz więc krótkie zestawienie najpularniejszych telefonów, wśród których dostępny jest model producenta Samsung, LG, Sony czy Asus.

1. Xiaomi Redmi 3S – to smartfon w cenie niższej niż 1000 zł. Wyróżnia się przede wszystkim pojemnym akumulatorem (4100 mAh) pozwalającym na pracę urządzenia do 2 dni bez ładowania. Posiada dość dobry procesor Snapdragon 430. Działa sprawnie, dzięki systemowi Android z nakładką MIUI 8.0.

2. Asus ZenFone 3 MAX – uważany jest za jednej z najlepszych telefonów komórkowych do codziennego użytkowania. Bateria o pojemności 4130 mAh pozwala na użytkowanie smartfona do 2 dni bez ładowania. Posiada 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci masowej. To dobry smarton z Dual SIM, LTE i zadowalającymi parametrami technicznymi.

3. Samsung Galaxy A3 (2016) – to smarton, który wyróżnia się nie tylko dobrą specyfikacją, ale również ciekawym designem i solidnym wykonaniem. Wyświetlacz SuperAMOLED daje duże nasycenie kolorów i wysoki kontrast. Smartfon robi dobre zdjęcia dzięki aparatowi 13 Mpix.

Zastanawiasz się, jaki smartfon wybrać? Jeśli masz kilka typów, popatrz na ranking telefonów na komorkomat.pl. Porównywarka pozwala na tworzenie czytelnych zestawień, dzięki czemu konkretne modele można porównać np. pod kątem parametrów technicznych. Da to wystarczający pogląd na cechy wybranych smartfonów, ułatwiając podjęcie decyzji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0