Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwujezdniowa Zawadzka trochę dłuższa

Zmiana organizacji ruchu na ul. Zawadzkiej. W godzinach od 8 do 10 zostanie otwarty ruch po obu stronach jezdni na odcinku: od Ronda Solidarności do skrzyżowania z ul. Niemcewicza - zapowiada Grzegorz Daniluk z ratusza dodają, że będzie obowiązywało tam oznakowanie poziome.

Prace na Zawadzkiej trwają od sierpnia bieżącego roku. Na wyżej wymienionym odcinku położono dwie warstwy masy asfaltowej. Po jednej ze stron wybudowany został także ciąg pieszo - rowerowy. Ze względu na okres zimowy roboty zostaną wstrzymane do lutego przyszłego roku. Ulica ma być gotowa w połowie czerwca 2017 r.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę