Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z wozem strażackim

- Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. W piątek wieczorem w jeden z jadących na akcję wozów strażackich uderzył samochód osobowy. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Sikorskiego i Al. Legionów.

- Nasze dwa samochody jechały na akcję, miały włączone sygnały świetlne i jeden przejechał przez skrzyżowanie, a w drugi uderzył samochód osobowy – relacjonuje komendant Wilczyński. - U nas straty nie są duże, to chyba tylko zbita lampa, i porysowany zderzak, ale w osobówce uszkodzenia się większe. Na szczęście kierowcy nic się nie stało, a my musieliśmy zadysponować jeszcze jeden samochód do akcji. 
- Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. 
Kolizja z wozem strażackim na jednym z najważniejszych w mieście skrzyżowań sprawiła, że ruch na tych ulicach jest utrudniony.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę