Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Lodowisko już czynne

W piątek w samo południe ruszyło miejskie lodowisko „Biały Orlik” przy ul. Katyńskiej. Z lodowiska korzystać można codziennie od 9.30 do 21.40, przy czym dziś wejście jest bezpłatne. Normalnie za 50 minut jazdy trzeba zapłacić od 4 do 7 zł. - Lodowisko jest uzależnione od warunków pogodowych, jeśli jest sprzyjająca aura staramy się je uruchomić jak najszybciej i utrzymać jak najdłużej – mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR Łomża.

To już piąty sezon miejskiej ślizgawki, która rozstawiana jest na boisku „Orlika”. Korzystają z niej przede wszystkim dzieci i to nie tylko z Łomży, ale i okolicznych miejscowości. Na otwarcie lodowiska przyjechał także prezydent Mariusz Chrzanowski, których twierdził, że jeździ na łyżwach, ale zastrzegał, że dziś tego nie będzie robił. Życzył dzieciom udanej zabawy, a dziennikarzom mówił, że wielkie zainteresowanie lodowiskiem jest impulsem dla władz do podjęcia działań, aby było ono zakryte, i mogło być mniej uzależnione od pogody i działać dłużej.
Na tafli lodowiska może przebywać jednocześnie maksymalnie 100 osób.
- Zdarza się, zwłaszcza wieczorami i w dni wolne, że klientów jest więcej i trzeba poczekać w kolejce – mówi dyr. Modzelewski.

Cennik na korzystanie z miejskiego lodowiska jest taki sam jak przed rokiem. Ceny biletów uzależnione są od tego kiedy przyjdziemy. Od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 – 15.00  bilet normalny (1 tercja 50 minut) kosztuje 5 zł, wieczorami 6 zł, a w soboty, niedziele i święta 7 zł. Bilety ulgowe dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów kosztują - 4 zł od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 – 15.00, oraz 5 zł wieczorami oraz  w soboty, niedziele i święta. Na miejscu można też wypożyczyć łyżwy (5 zł) i pingwinka do nauki jazdy na łyżwach (5 zł). Dodatkowy rabat  -50% mają posiadaczy Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny. 
Ważne - dzieci do lat 7 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką osób dorosłych.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę