Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Władza płaci reżimowym mediom cz. 2

Główne zdjęcie
Wydatki na media MPEC Łomża

Dziesiątki tysięcy złotych płyną na konta zaprzyjaźnionych mediów z kasy miasta, ale także z kasy podległych miastu instytucji. Przepływy środków ujawniają kolejne odpowiedzi na interpelację radnego Zbigniewa Prosińskiego. Wydatki na cele reklamowe ujawniło Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplej, które kilka tygodni temu zasłaniało się tajemnicą handlową. Okazuje się, że w tym roku na konta dwóch proprezydenckich mediów przelano niemal 26 tysięcy złotych.

Prezydent uzupełnił także przekazane wcześniej informacje o wydatkach ratusza na media  o koszty  życzeń wielkanocnych i bożonarodzeniowych.
To w dalszym ciągu nie są pełne informacje o środkach jakie na poszczególne media wydaje miejska władza. Ciągle brakuje informacji o tym ile poszczególnym mediom płaci spółka śmieciowa oraz MOSiR.

Foto: Wydatki na media MPEC Łomża
Foto: Wydatki ratusza - uzupełnienie cz. 1
Foto: Wydatki ratusza - uzupełnienie cz. 2
Foto: Wydatki ratusza cz. 1
Foto: Wydatki ratusza cz. 2
Foto: Wydatki ratusza  cz. 3
Foto: MPK
Foto: Wydatki PPŁ
Foto: wydatki MOSiR
Foto: wydatki MPWiK
Foto: Wydatki MPGKiM

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę