Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Może być bardzo ślisko

Karolina Kierklo dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega możliwością wystąpienia marznących opadów deszczu ze śniegiem lub deszczu, które nocą i w środowy poranek mogą występować nad regionem. Strefa opadów będzie się przemieszczała z północnego zachodu na południowy wschód regionu.

Ostrzeżenie ważne jest  od godz. 1. w nocy do godz. 10. rano i dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego. Synoptyk prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określiła na 70% i nadała mu pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę