Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Śledztwo w sprawie SMS-ów umorzone

Główne zdjęcie
Mariusz Chrzanowski prezydent Łomży, a obok SMS jaki wysłał do swojego znajomego

Prokuratura Rejonowa w Grajewie wydała postanowienie o umorzeniu śledztwa w sprawie SMS-ów od prezydenta Łomży wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Prokurator Rejonowy w Grajewie potwierdza, że decyzja kończąca śledztwo została wydana, ale o tym jaka ona jest nie chce informować. Podaje, że kopia postanowienia została przesłana do Prokuratury Okręgowej w Łomży, i po informacje odsyła do rzecznika prasowego tej prokuratury. Niestety prokurator będąca rzecznikiem prasowym jest na urlopie.

Sprawa dotyczyła opublikowanego przez nas w lipcu artykułu pt. „Prezydent pracę załatwia przez SMS-a”. Prowadzenie postępowania wyjaśniającego grajewskim śledczym zlecił Prokurator Okręgowy w Łomży „po wpłynięciu do prokuratury tego artykułu”. Przez blisko dwa miesiące prowadzone było postępowanie wyjaśniające w kierunku art. 231 par.1 Kodeksu karnego, czyli w związku z podejrzeniem przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego, po czym we wrześniu Prokuratura Rejonowa w Grajewie wszczęła formalne śledztwo. Teraz, po trzech miesiącach jego prowadzenia, jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, zostało ono umorzone. Na razie nie wiadomo jak prokuratura umotywowała swoją decyzję.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę