Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pogoda w kratkę

Było mroźno, później ciepło, znowu mrozi, a synoptycy już zapowiadają ocieplenie. We wtorek nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do – 7°C. W ciągu dnia ma wzrosnąć do ok. -2°C. Będzie też przeważnie słonecznie. Pogoda zmienić się ma nocą.

W nocy zachmurzenie będzie wzrastać aż do wystąpienia opadów śniegu i deszczu ze śniegiem, lokalnie marznącego deszczu powodującego gołoledź, bo temperatura minimalna w regionie wyniesie ok. -3°C. Jutro ma być cieplej. Temperatura powietrza wzrośnie powyżej zera do ok. 2°C. Zachmurzenie będzie duże, okresami będą występować opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Podobnie ma być w czwartek, a od piątku znowu ma się oziębiać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę