Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Po kilku dniach ocieplenia znowu będzie mrozić

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przez oblodzeniem, które w nocy i nad ranem będzie występowało w województwie podlaskim. Temperatura w okolicach Łomży spadnie do -2°C przy gruncie powodując zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

Wydane przez synoptyka ostrzeżenie ważne jest od północy do godz. 09:30 w poniedziałek.  Niemniej także w poniedziałek przez cały dzień w Łomży i regionie ma się utrzymywać temperatura ujemna, przy czym z godziny na godzinę będzie coraz zimniej. Kolejnej nocy – z poniedziałku na wtorek – temperatura powietrza w Łomży może spaść do -8°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę